ליווי אישי למנותחים החדשים

"ליווי אישי למנותחים ה"וותיקים

כל מי שעבר ניתוח לירידה במשקל חווה את תחושת ההתרגשות, החשש וקצת חוסר ביטחון שמיד אחרי הניתוח. השאלות המעסיקות אותנו מתמקדות בתחומים מאד פיזיים – ההחלמה, ההיערכות בבית, מה אוכלים? כמה זה מספיק? כמה זה יותר מידי? מתי עוברים לשלב התזונה הבא? וכיו"ב.
וכמובן, ה"קסם" הגדול של הקילוגרמים, שפשוט מתעופפים מהגוף שלנו. 
ההתרגשות היא גדולה וגם חוסר הביטחון הוא גדול! – לכן זה זמן טוב להיעזר באדם שיוכל לעזור לך להישאר במסלול הנכון.

מטרת הליווי האישי היא לעזור לאדם, שזה עתה עבר ניתוח לירידה במשקל, להתמצא בסבך ההוראות של הדיאטנית, של עובדת הסוציאלית, של הרופא המנתח – להרגיע, לאפשר לבנות בהדרגה את ההרגלים, שמאוחר יותר יבטיחו את הצלחת התהליך כולו. 


הליווי בנוי מ-3 מפגשים דו-שבועיים בני שעה.

הגעת למשקל היעד שלך. עברה מעל חצי שנה אחרי הניתוח. הכללים מוכרים, יש כבר סדר יום יציב (פחות או יותר), ממשיכים ליהנות מהמחמאות (במיוחד מהאנשים שמזמן לא פגשת), החלפת כמה מידות בבגדים. 
על פניו, הכל מצוין – אך זאת גם הנקודה שבה מבינים שאין די בירידה במשקל כדי להפסיק לשייך את עצמך לשבט "השמנים".
בנקודה זאת חשוב להיעזר בליווי ובתמיכה שיאפשרו לך לעשות את המעבר המורכב מה"אני השמן" אל "האני החדש" – האותנטי, האמיתי והמשקף את הפנימיות שלך.


מטרת הליווי היא להטמיע את ההרגלים החדשים, לתחזק אותם, לשמור על הקיים, לעזור לצאת מהתקיעות, וללמוד למנף את הירידה במשקל גם לתחומים אחרים בחייך.

התהליך עוזר להפנים את השינוי החיצוני, לגלות את הגורמים המפעילים את האכילה הרגשית, להכיר מחדש את הכוחות שיש בנו, לזהות את החולשות

וללמוד להתמודד איתן.


התוכנית מומלצת גם אם אתם מנותחים עם "וותק" של מספר שנים, שרוצים למנוע או לעצור את ה"זחילה" האיטית של המשקל כלפי מעלה, לחזור למחויבות כלפי התהליך וכלפי עצמכם, להציב מטרות חדשות ומתאימות יותר להתפתחות האישית שלכם כיום.

 

תוכנית הליווי בנויה מ- 12 מפגשים בני שעה, אחת לשבוע.